VI Niedziela Wielkanocna - 27 kwietnia 2008 r.

1. Dziś o godz. 11.00 będziemy przeżywali Rocznicę I Komunii Św. Dzieci i rodziców polecamy modlitwom parafian.

2. Również dziś o godz. 15.00 w Wólce Mińskiej będzie odprawiona uroczysta Msza św. odpustowa. Serdecznie zapraszamy.

Informujemy również, iż ks. Arcybiskup w Wólce Mińskiej utworzył samodzielny Ośrodek Duszpasterski z możliwością prowadzenia ksiąg parafialnych. Administratorem tego ośrodka ustanowił ks. Jerzego Daneckiego.

3. O godz.19.00 spotkanie na plebani ministrantów studiujących i pracujących.

4. We wtorek 29 kwietnia o godz. 7.40 dzieci "rocznicowe" wyjeżdżają do Niepokalanowa. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii u ks. Artura.

5. Wyjazd do Wadowic 1 maja o 6.00. Zbiórka na parkingu za kościołem między ul. Ogrodową i Kościelną o 5.15.

6. W czwartek 1 maja. Msze św. o 6.30, 7.00, 8.00 i 18.00. Po Mszy św. wieczornej pierwsze nabożeństwo majowe. Nabożeństwa majowe odprawiane będą w dni powszednie po Mszy wieczornej, a w niedziele o 17.30. Z racji I czwartku miesiąca adoracja Naśw. Sakramentu będzie do godz. 21.00.

7. W czwartek o godz. 17.00 będzie poświęcona figurka Matki Bożej i odnowiony postument przy pl. Kilińskiego. Po poświęceniu odśpiewamy Litanię Loretańską. Poprzednia figurka przy demontażu została nieco uszkodzona i będzie poddana renowacji. Na nową figurkę i prace renowacyjne będzie przeznaczona taca w przyszłą niedzielę 4 maja.

8. W piątek 2 maja przypada I piątek miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych.

O godz.10.00 w naszej świątyni będzie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji Polaków na emigracji.

Jest to DZIEŃ FLAGI. Po Mszy św. dalszy ciąg uroczystości będzie przed DOMEM KULTURY. Dokładny plan tych uroczystości wywieszony jest na tablicach ogłoszeń. Prosimy o wywieszenia flag przy naszych domach.

We flagi można zaopatrzyć się w naszym parafialnym sklepiku.

9. W sobotę 3 MAJA - UROCZYSTOŚĆ MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI.

Msze św. o 6.30, 8.00, 9.30, i 18.00.

Nabożeństwo majowe o godz. 18.30.

O godz. 12.00 będzie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny przy pomniku Konstytucji 3 Maja.

Od godz.14.00 Regionalne spotkanie z Muzyką i Tańcem - MAJÓWKA 2008 na placu przed Zespołem Szkół Nr 1 /"BUDOWLANKA"/. Występ między innymi zespołu BRATHANKI.

Serdecznie zapraszamy.

O godz. 17.00 rozpocznie się tradycyjna PIELGRZYMKA SŁUZBY ZDROWIA z Mińska Mazowieckiego do Wielgolasu. Zbiórka przy kaplicy szpitalnej. Plan pielgrzymki wywieszony jest w gablotach ogłoszeniowych.

10. W przyszłą niedzielę 4 maja przypada I niedziela.

Po Mszy o godz. 12.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszamy wszystkie zespołu do udziału w procesji.

Na Mszy św. o godz. 16.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. będą odnawiały przyrzeczenia chrzcielne. Na tę Mszę św. zapraszamy również rodziców tych dzieci.