V Niedziela Wielkanocna - 20 kwietnia 2008 r.

1. W dniu dzisiejszym o godz.12.30 w naszej Katedrze Warszawsko-Praskiej Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź odprawi uroczystą pożegnalną z diecezją Mszę św. W sobotę o godz. 12.00 w Katedrze Oliwskiej odbędzie się Ingres i objęcie Metropolii Gdańskiej przez Ks. Arcybiskupa.

Pamiętajmy w naszych modlitwach o ks. Arcybiskupie.

2. Dziś po Mszy świętej o 12:30, Parafialny Zespół Caritas zaprasza wolontariuszy i sympatyków na spotkanie w sali nr 6 na plebani.

3. W sobotę 26 kwietnia o godz. 18.00 będzie Msz św. dziękczynna za pielgrzymkę do Ziemi św. Po Mszy św. spotkanie na plebani.

4. W przyszłą niedzielę 27 kwietnia na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klas trzecich będą obchodziły Rocznicę I Komunii św.

5. Również w przyszłą niedzielę o godz.15.00 w Wólce Mińskiej będzie odprawiona uroczysta Msza św. odpustowa. Serdecznie zapraszamy.

6. We wtorek i w środę w parafii w Hucie Mińskiej będą nabożeństwa z okazji nawiedzenia tej parafii przez krzyż, przy którym modlił się w Wielki Piątek Sługa Boży Jan Paweł II. Dokładny plan tych uroczystości wywieszony jest w gablocie ogłoszeniowej.

7. Dzieci obchodzące rocznicę I Komunii św. będą miały próby: 21 kwietnia ( poniedziałek) - godz. 19.00 - dla dzieci mających "funkcje"

22 kwietnia ( wtorek) - godz. 18.30 - próba generalna dla wszystkich dzieci - obecność obowiązkowa!!!!