XXVII Niedziela Zwykła - 05 października 2008 r.

1. Przypominamy, że Nabożeństwa Różańcowe, zarówno w dni powszednie, jak i w niedziele odprawiane są o godz. 17.15.

2. Dziś jest pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 12.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i procesja wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie zespoły liturgiczne.

3. Jutro, w poniedziałek 6 października o godz. 19.00 rozpocznie się tzw. Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

4. Natomiast w dniach 18 i 19 października (sobota i niedziela) - z okazji 30-tej rocznicę wyboru Ojca św. Jana Pawła II, planowana jest pielgrzymka autokarowa do KRAKOWA, ŁAGIEWNIK, WADOWIC I KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ. Obiadokolacja, nocleg i śniadanie u księży Pallotynów w Wadowicach. Całkowity koszt wyjazdu 170 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.