IV Niedziela Wielkanocna - 13 kwietnia 2008 r.

1. W dniu dzisiejszym o godz.16.00 będzie odprawiona uroczysta Msza św. z racji obchodów DNIA PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Dokładny plan tych uroczystości wywieszony jest w gablotach ogłoszeniowych .

2. Wyjeżdżający na pielgrzymkę do Wadowic w dniach od 1 do 3 maja proszeni są o dokonanie całej wpłaty do 15 kwietnia. Wyjazd o godz. 6.00.

3. Dzieci obchodzące rocznicę I Komunii św. będą miały próby: 21 kwietnia ( poniedziałek) - godz. 19.00 - dla dzieci mających "funkcje"

22 kwietnia ( wtorek) - godz. 18.30 - próba generalna dla wszystkich dzieci - obecność obowiązkowa!!!!

4. Dla dzieci "rocznicowych" organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Niepokalanowa w dniu 29 kwietnia ( wtorek). Mogą w niej uczestniczyć rodzice i rodzeństwo dzieci. Zapisy u katechetek i ks. Artura.

5. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na przygotowanie dokumentacji nowego ogrodzenia wokół kościoła.

6. W przyszłą niedzielę, 20 IV, po Mszy świętej o 12:30, Parafialny Zespół Caritas zaprasza wolontariuszy i sympatyków na spotkanie w sali nr 6 na plebani.