III Niedziela Wielkanocna - 6 kwietnia 2008 r.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II za przygotowanie oprawy liturgicznej na Mszy św. z okazji 3 rocznicy śmierci Jana Pawła II. Serdeczne podziękowania za liczny udział w tej Mszy św. kierujemy do wszystkich wiernych. Ufamy, że będzie to cząstką naszych modlitw o wyniesienie do Chwały Ołtarzy Sługi Bożego Jana Pawła II.

2. Dziś z racji I-szej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz.12:30 miesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna.

3. W najbliższy wtorek ks. Proboszcz nie będzie miał dyżuru w kancelarii.

4. W przyszłą niedzielę 13 kwietnia 2008 r. o godz.16.00 będzie odprawiona uroczysta Msza św. z racji obchodów DNIA PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ.

Serdecznie wszystkich zapraszamy. Dokładny plan tych uroczystości wywieszony jest w gablotach ogłoszeniowych i na specjalnych ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.

5. W dniach od 1 do 8 lipca ks. Artur organizuje wyjazd wakacyjny ministrantów do Kotliny Jeleniogórskiej. W planie są wycieczki do Wrocławia, Pragi i Drezna. Zainteresowanych wyjazdem rodziców ministrantów ks. Artur zaprasza na spotkanie w najbliższy wtorek o godz. 18.30. do salki na plebani.

6. Wyjeżdżający na pielgrzymkę w dniach od 1 do 3 maja proszeni są o dokonanie całej wpłaty do 15 kwietnia. O godzinie wyjazdu poinformujemy w późniejszym terminie.