Niedziela Miłosierdzia Bożego - 30 marca 2008 r.

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia:

• Godz. 12.30 - Msza św. w intencji poległych, zmarłych i żyjących żołnierzy 7 Pułku Ułanów Lubelskich
  • Godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia.
  • Godz. 16.00 Uroczysta Msza św./zbiorowa - prosimy zgłaszać intencje/

Serdecznie zapraszamy zespoły parafialne i wszystkich wiernych.

2. Jutro liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

3. We wtorek o godz. 18.30 w naszym kościele odbędzie się koncert "PIEŚŃ O BOGU UKRYTYM" z okazji trzeciej rocznicy śmierci JANA PAWŁA II, w wykonaniu Marcina Stycznia z zespołem. Koncert ten jest pod honorowym patronatem Kardynała Dziwisza, Marszałka Województwa Mazowieckiego i Burmistrza Mińska Mazowieckiego. Serdecznie zapraszamy.

4. W środę 2 kwietnia przypada 3 rocznica śmierci Jana Pawła II. O godz. 20.30 będzie odprawiona dodatkowa Msza św. o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II.

O godz. 21.37 złożymy kwiaty i zapalimy znicze przed kościołem przy płycie pamiątkowej ku czci Naszego Papieża. Prosimy o przyniesienie zniczy.

Oprawę tej Mszy św. i krótki pokaz multimedialny przygotuje młodzież z naszego Gimnazjum im. Jana Pawła II.

5. Próba dla klas III /rocznicowych/ będzie : w poniedziałek 31 marca o godz. 19.00 - dla dziewczynek

w czwartek 3 kwietnia o godz. 18.30 - dla chłopców

6. W czwartek z racji I-go czwartku miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu będzie do godz. 21.00.

7. W piątek przypada I-szy piątek miesiąca. Kapłani tradycyjnie odwiedzą chorych od godz. 9.00.

8. W przyszłą niedzielę z racji I-szej niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 12.30 miesięczna adoracja Najśw. Sakramentu i Procesja Eucharystyczna.

Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na budowę kościoła w Wólce Mińskiej.