Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 23 marca 2008 r.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do ubogacenia Uroczystości Triduum Paschalnego. Podziękowania:
  • Ministrantom i całej Służbie liturgicznej
  • Chórowi i scholi /p. Darkowi/
  • P. organiście - p .Adamowi
  • Bielankom, sypaczkom, całej asyście kościelnej, orszakowi procesyjnemu, stażakom za straż przy Grobie i wiernym za udział we wspólnej modlitwie.

2. Dziękujemy za wystrój Grobu Pańskiego i Ks. Konradowi i jego pomocnikom, Siostrze Zakrystiance, parafianom za wszelką pomoc.

3. Jutro Msze św. według porządku niedzielnego - taca tradycyjnie na KUL.

4. Przez cały tydzień Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej.

5. Przyszła Niedziela to Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

• Godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia.

• Godz. 16.00 - Uroczysta Msza św./zbiorowa - prosimy zgłaszać intencje/ i procesja.

Serdecznie zapraszamy zespoły parafialne i wszystkich wiernych.

6. Wkrótce kończy 6-cio tygodniową praktykę w naszej parafii diakon Michał Dziedzic. Dziękujemy za poprowadzenie rekolekcji dla dzieci i młodzieży, za wszystkie nabożeństwa i modlitwy. Mamy, nadzieję, że pobyt w naszej parafii był dla ks. diakona czasem dobrego przygotowania do przyjęcia święceń kapłańskich . Niech Matka Boża Hallerowska ma ks. diakona w swojej Matczynej opiece teraz i w kapłańskim posługiwaniu.

7. Spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do ZIEMII ŚW. w dniach 5-12 kwietnia będzie w najbliższą sobotę 29 marca o godz. 18.30 w kościele.

8. Zebrania dla Rodziców dzieci Komunijnych będą w środę po świętach 26 marca:

• godz. 16.00 - klasy II a i c

• godz. 17.00 - klasy II d i f i szkoła nr 5