Niedziela Palmowa - 16 marca 2008 r.

1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień.

Dziś o godz. 17.00 ostatnie w tym roku GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną i procesją. Również dziś o 17.00 spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy zamierzają chrzcić dzieci w najbliższym czasie.

2. W Wielkim Tygodniu spowiadamy tylko do środy włącznie: rano na każdej Mszy św., a po południu od godz. 17.30.

3. W Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę kancelaria nieczynna.

4. W Wielki Czwartek: Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00.,

w Wielki Piątek: Liturgia Męki Pańskiej:

dla dzieci o godz. 15.00.,

dla dorosłych o godz. 18.00.,

w Wielką Sobotę: Wigilia Paschalna o godz. 19.00.

Dokładny plan Triduum Paschalnego wywieszony jest w gablotach ogłoszeń i na stronach parafii.

5. Do puszki przy Krzyżu Wielkopostnym można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.

6. Przed kościołem Parafialny Zespół CARITAS prowadzi kiermasz różnych ozdób świątecznych. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest dla najuboższych z naszej parafii.

7. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę do ZIEMII ŚW. w dniach 5-12 kwietnia proszone są o opłacenie wyjazdu do 19 marca w kancelarii parafialnej. Spotkanie organizacyjne będzie po Świętach Wielkanocnych.

8. Zebrania dla Rodziców dzieci Komunijnych będą w środę po świętach 26 marca: godz. 16.00 - klasy II a i c

godz. 17.00 - klasy II d i f i szkoła nr 5

godz. 18.30 - klasy II b, e, g; szkoła nr 6 i szkoła w Niedziałce