XXIX Niedziela Zwykła - 19 października 2008 r.

1. Dziś zapraszamy rodziców i chrzestnych na kurs przedchrzcielny, który odbędzie się na plebanii o godz. 17.00.

2. Pierwsza katecheza dla Kandydatów do Bierzmowania z klas III gimnazjum i ich rodziców odbędzie się w najbliższy czwartek 23 października od godz. 19.00 do 20.30 w kościele. Do tego czasu trwają zapisy. Młodzież ucząca się w szkołach na terenie naszej parafii zapisuje się u katechetów, a ucząca się poza parafią w kancelarii parafialnej.

3. Młodzież z klas gimnazjalnych i szkół średnich zapraszamy w każdy piątek na spotkania odbywające się po Mszy Św. wieczornej.

4. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych:
a) jednorazowe - czytane 1 listopada na cmentarzu o godz. 12.30 lub 2 listopada o godz. 17.00 w kościele.
b) roczne - czytane w niedziele przed Mszą Św. o godz. 12.30.
c) Msza listopadowa - odprawiana codziennie przez cały miesiąc o godz. 8.00 w kościele, a 1 listopada o godz. 13.15 na cmentarzu.

5. Osoby, które w sierpniu uczestniczyły w pielgrzymce do Włoch, a zamówiły papieskie błogosławieństwa mogą już je odebrać w kancelarii parafialnej.

6. Powiat Miński i Mińskie Towarzystwo Muzyczne wraz z Chórem Kameralnym zapraszają na koncert w ramach Festiwalu Muzyki Chóralnej do naszego kościoła w przyszłą niedzielę 26 października na godz. 19.00. Atrakcyjny program koncertu podano na afiszach.