IV Niedziela Wielkiego Postu - 2 marca 2008 r.

1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii.

Potrwają do środy 5 marca włącznie.

W poniedziałek, wtorek i w środę Msze św. z nauką ogólną dla dorosłych o godz.:

6.30, 8.00 i po południu o 18.30 i 20.00

Plan rekolekcji /łącznie z rekolekcjami dla szkół/ wywieszony jest na tablicy ogłoszeń oraz w wydarzeniach

Rekolekcjonistów i kleryków polecamy modlitwom parafian. Prosimy o modlitwę w intencji: o duchowe owoce naszych parafialnych rekolekcji. Ponieważ jest procesja na GORZKICH ŻALACH, nie będzie procesji po Mszy św. o 12.30. z racji I-szej niedzieli miesiąca.

2. Dziś o 17.00 spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy zamierzają chrzcić dzieci w najbliższym czasie.

3. Do puszki przy Krzyżu Wielkopostnym można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.

4. W piątek przypada I-szy piątek miesiąca. Kapłani tradycyjnie odwiedzą chorych od godz. 9.00.

Przypominamy osobom, które obchodzą I-sze piątki miesiąca, że w tym dniu należy przyjąć Komunię św., a nie być u spowiedzi.

Prosimy więc o korzystanie ze spowiedzi w czasie rekolekcji, a w piątek uczestniczyć we Mszy św. i przystąpić do Komunii św.

5. W Miejskim Domu Kultury w dni powszednie w godz. od 8.00 d0 18.00 można obejrzeć wystawę obrazów jednego z najwybitniejszych współczesnych malarzy - p. Jerzego Nowowiejskiego. Organizatorzy serdecznie zapraszają.