III Niedziela Zwykła - 25 stycznia 2009 r.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania i adorację "Krzyża Papieskiego" w naszym kościele. Zachęcamy do modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II.Pamiątkowe obrazki z modlitwą o beatyfikację JP II można otrzymać w zakrystii lub w tygodniu w kancelarii parafialnej.

2. W przyszłą niedzielę - 1 lutego przypada I-sza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja wewnątrz kościoła. Zapraszamy zespoły parafialne do udziału w procesji.

3. W dniach 15 - 24 kwietnia planowana jest samolotowa pielgrzymka parafialna do Portugalii: Fatimy, Santiago de Compostella / grobu św. Jakuba apostoła/, Lizbony.

Całkowity koszt wyjazdu ok. 3 600 PL.

Zapisy w zakrystii lub w tygodniu w kancelarii parafialnej. Ilość miejsc ograniczona.