VI Niedziela Zwykła - 15 lutego 2009 r.

1. Dziś o godz. 17:00 spotkanie dla chrzestnych i rodziców dzieci, które mają być chrzczone w najbliższym czasie.

2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską ("kolędę") w naszej parafii.

Wszystkim, którzy przyjęli księdza, aby wspólnie się pomodlić, składamy serdeczne "Bóg zapłać".

Dziękujemy również za życzliwe przyjęcie księży i ofiary składane na wymianę okien w kościele.

Osoby, których nie było w czasie "kolędy", a chciałyby wspólnie pomodlić się, proszone są o ustalenie terminu wizyty w kancelarii parafialnej.

3. Osoby, które zapisały się na 10-cio dniową samolotową pielgrzymkę parafialną do Portugalii: Fatimy, Santiago de Compostella / grobu św. Jakuba apostoła/, Lizbony - proszone są o wpłacanie w tym tygodniu zaliczki 1000 zł. i podanie numeru paszportu. Jeśli tego nie uczynią, na ich miejsce wejdą osoby z listy rezerwowej.

4. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na budowę kościoła w Wólce Mińskiej.