I Niedziela Adwentu 30 listopada 2008 r.

1. Dziś o godz.17.00 spotkanie dla chrzestnych i rodziców, których dzieci mają być chrzczone w najbliższym czasie.

2. Rozpoczęliśmy ADWENT - czas przygotowania do świąt BOŻEGO NARODZENIA.

Przez cały Adwent RORATY w naszej świątyni odprawiane będą w dni powszednie o godz. 6.30.

Następne Msze św. będą o godz. 7.30, 8.00 i 18.00.

3. W związku z organizacją paczek bożonarodzeniowych dla osób potrzebujących pomocy, tradycyjnie w kościele ustawiony będzie KOSZ ADWENTOWY, do którego można będzie składać dary serca. Dary można również przekazywać osobiście do zakrystii. Taca w czasie RORAT będzie przeznaczona również na ten cel.

4. W piątek przypada I piątek miesiąca.

Możliwość spowiedzi w czasie każdej Mszy św.

Kapłani odwiedzać będą chorych od godz. 9.00.

5. W przyszłą niedzielę przypada I-sza niedziela miesiąca.

Po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja wewnątrz kościoła.

Do udziału w procesji zapraszamy wszystkie zespoły liturgiczne.

6. W przyszłą niedzielę w parafii rozpoczną się REKOLEKCJE ADWENTOWE, które zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią poprowadzi ks. Andrzej Żelazo - egzorcysta, który głosił kazania w naszej parafii w dniu Dokładny plan rekolekcji wywieszony jest w gablotach ogłoszeniowych.

7. Informujemy, że nikt z parafii nie uzyskał zgody do roznoszenia opłatków po domach na terenie naszej parafii.

Siostry Loretanki od dnia dzisiejszego będą rozprowadzać opłatki w kościele lub w swoim domu zakonnym.

Supermarkety, czy inne sklepy nie są miejscem zaopatrywania się w opłatki.

Tygodnik "Idziemy" wyłożony jest na stoliku przy opłatkach.