II Niedziela Wielkiego Postu - 08 marca 2009 r.

1. Przypominamy, że:

W każdy piątek Wielkiego Postu: o godz. 15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego z Mszą Święta.

• ok. godz. 16.00 - Droga Krzyżowa z udziałem dorosłych.

• o godz. 17.00 - Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

• o godz. 18.00 - Msza Święta.

• ok. godz. 18.30 - Droga Krzyżowa z udziałem młodzieży, małżeństw i wszystkich chętnych

W każdą niedzielę Wielkiego Postu:

• o godz. 17.15 - Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, nauką pasyjną i procesją. Zapraszamy więc na pierwsze Gorzkie Żale.

2. Dziś po wszystkich Mszach św. będzie zbiórka do puszek na rehabilitację naszego parafianina, Pana Zbigniewa Wąsowskiego, który uległ wypadkowi w ubiegłym roku.

Pana Zbyszka i Jego rodzinę polecamy modlitwom parafian.

3. Do puszki przy Krzyżu Wielkopostnym można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.

4. Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa /nowootwierana, bez opłat czesnego/, Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące ogłaszają zapisy dla kandydatów od jutra. Dokładniejsze informacje na plakacie wywieszonym w gablocie.