Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 12 kwietnia 2009 r.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do ubogacenia Uroczystości Triduum Paschalnego.

• Ministrantom i całej Służbie liturgicznej - na ręce Ks.Marka
  • Chórowi i scholi - p. Darkowi i s. Marzenie
  • P. organiście - p. Adamowi
  • Bielankom, sypaczkom, całej asyście kościelnej, orszakowi procesyjnemu, strażakom za straż przy Grobie i wiernym za udział we wspólnej modlitwie.

2. Dziękujemy za wystrój Grobu Pańskiego i Ks. Markowi i jego pomocnikom, Siostrze Melanii, parafianom - za wszelką pomoc.

3. Bielanki i ministranci wraz z opiekunami serdecznie dziękują za nabywanie od nich palm i wody święconej. Ofiary te będą przeznaczone na dofinansowanie ich wyjazdów wakacyjnych.

4. Jutro Msze św. według porządku niedzielnego - taca tradycyjnie na KUL.

5. Przez cały tydzień Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej.

6. Przyszła Niedziela to Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia.

Godz. 16.00 - Uroczysta Msza św./zbiorowa - prosimy zgłaszać intencje/ i procesja.

Serdecznie zapraszamy zespoły parafialne i wszystkich wiernych.