IV Niedziela Wielkanocna - 03 maja 2009 r.

1. Dziś przypada I – sza niedziela miesiąca . Po Mszy św., o godz.12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Zapraszamy do udziału w procesji wszystkie zespoły parafialne. Nabożeństwo majowe o godz. 17.00.

O godz. 12.00 będzie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny przy pomniku Konstytucji 3 Maja.

Od godz.14.00 Festyn Rodzinny - MAJÓWKA 2009 na placu przed Zespołem Szkół Nr 1/''BUDOWLANKA''/. Serdecznie zapraszamy.

Również dziś o godz. 17:00 na plebani spotkanie dla rodziców i chrzestnych, których dzieci będą chrzczone w najbliższym czasie.

2. Jutro, 4 maja w liturgii będziemy obchodzili Uroczystość M.B. Królowej Polski. (w niedziele wielkanocną nie można obchodzić żadnych innych uroczystości).

Msze św. jutro o godz. 6:30, 7:00, 8:0 i 18:00.

Nabożeństwo majowe po Mszy św. wieczornej.

3. Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiane będą w dni powszednie po Mszy wieczornej, a w niedziele o 17.00 (po Mszy św. o godz. 16.00)

4. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Arcybiskupa, taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na nasze Warszawsko – Praskie Seminarium Duchowne.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 18:00 będzie Msza św. dziękczynna za szczęśliwą pielgrzymkę parafialną do Fatimy. Po Mszy św. spotkanie przy herbacie na plwbanii. Serdecznie zapraszamy.