VI Niedziela Wielkanocna - 17 maja 2009 r.

1. Dziś na Mszy św. o godz. 11:00, pierwsza grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do I-szej Komunii św.

Natomiast w przyszłą niedzielę do I Komunii św. przystąpi druga grupa.

Dzieci i ich rodziców polecamy modlitwom parafian.

2. O godz. 17:00 konferencja dla chrzestnych i rodziców, których dzieci będą chrzczone w najbliższym czasie.

3. Są wolne intencje mszalne w tym tygodniu. Można zamawiać intencje w zakrystii lub kancelarii.

4. W najbliższą sobotę 23 maja o godz. 5.00 wyruszy z Mińska autokarowa pielgrzymka do grobu Bł. Ks. Michała Sopoćki w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, następnie do Świętej Wody do Matki Bożej Bolesnej i na górę Krzyży, aby zakończyć u grobu Bł. Ks. Ignacego Kłopotowskiego w Loretto uroczystym nabożeństwem majowym pod przewodnictwem Arcybiskupa Henryka Hozera z racji jubileuszu "Różańca" i ''Rodziny Loretańskiej''.

Zapisy w zakrystii kościoła u Siostry Melanii.