VII Niedziela Wielkanocna - 24 maja 2009 r.

1. Dziś na Mszy św. o godz. 11:00, druga grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do I-szej Komunii św.

Dzieci i ich rodziców polecamy modlitwom parafian.

2. W sobotę 30 maja odbędzie się międzyparafialna mińska pielgrzymka piesza do Wielgolasu. Wyjście o godz. 8:15 z kościoła św. Antoniego, zakończenie pielgrzymki ok. godz. 16:00 w Wielgolesie.
Do północy w Wielgolesie będzie czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego. Powrót autokarem o północy. Koszt 15 zł.
Zapisy dziś i w piątek po Mszach wieczornych, w piątek w kancelarii oraz u księdza Konrada

3. Natomiast w naszej parafii w sobotę 30 maja będzie również czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha św.

Rozpocznie się ono o godz. 19:30. Serdecznie zapraszamy.
4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha św. Kończy się okres spowiedzi Wielkanocnej.
5. W przyszła Niedzielę Wspólnota "Wiara i Światło" Alleluja- skupiona wokół osób z niepełnosprawnością intelektualną, kwestuje na wyjazd wakacyjny dla najuboższych członków wspólnoty.
6. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. O przygotowanie ołtarzy w tym roku prosimy:

• Ołtarz 1 - mieszkańców ul. Kasztanowej i Słowackiego

• Ołtarz 2 - mieszkańców Niedziałki