XI Niedziela Zwykła - 14 czerwca 2009 r.

1. Składamy serdeczne "BÓG ZAPŁAĆ" wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, jak również w Procesję Eucharystyczną, szczególnie:

• mieszkańcom ul. Kasztanowej i Słowackiego i starszym ministrantom
  • mieszkańcom Niedziałki
  • mieszkańcom Niedziałki II
  • straży pożarnej i siostrom Loretankom - szczególnie s. Melanii
  • policji i służbom porządkowym, harcerzom
  • zespołowi procesyjnemu
  • służbie liturgicznej - ministrantom, bielankom, małym sypaczkom /s. Milenie/
  • p. organiście - p. Adamowi
  • chórowi i scholi /s. Marzenie/
  • p. Adamowi - kościelnemu

2. Przypominamy, że w czasie oktawy Bożego Ciała po nabożeństwie czerwcowym procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. wieczornej /dziś po Mszy św. o godz. 16:00/

3. Jak ogłaszaliśmy w poprzednie niedziele, dziś obchodzimy DIECEZJALNY DZIEŃ PAPIESKI.

Podczas Mszy świętych sprawowanych w parafiach naszej diecezji modlimy się o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Papieża Jana Pawła II .

Uroczysta Msza św. połączona z błogosławieństwem rodzin i wręczaniem dyplomów będzie odprawiona w naszej parafii o godz. 16:00.

Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała.

Po każdej Mszy św. poświęcenie wianków z kwiatów i ziół.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Msze św. o 6:30, 8:00, 9:30, 15:00 i 18:00.

Po Mszy św. o godz. 18:00 Procesja Eucharystyczna.

6. Jest to dzień zakończenia roku szkolnego i katechetycznego.

Msza św. na zakończenie roku o godz. 8:00.

Na tę Mszę św. zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców. Prosimy również o obecność pocztów sztandarowych ze szkół.

Po Mszy św. o godz. 18:00 Procesja Eucharystyczna.

7. W przyszłą niedzielę na rozpoczęcie sezonu wakacyjno-urlopowego, po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców, poświęcenie samochodów, motorów i innych pojazdów.

Poświęcenie pojazdów będzie przy bramie od ul. Ogrodowej i wyjazd na ul. Warszawską.