XVIII Niedziela Zwykła - 02 sierpnia 2009 r.

1. Dziś I-sza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.

2. O godz. 17:00 spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie.

3. Po Mszy św. o godz. 18:00 zapisy do grupy Biało-Złotej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej na Jasną Górę.

4. Jak już informowaliśmy, we wtorek przez Mińsk Mazowiecki będzie przechodziła XXV Łomżyńska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę i przy naszym kościele ok. godz.15.00 będzie miała odpoczynek i posiłek. Osoby, które chciałyby włączyć się w przyjęcie pielgrzymów, proszone są o przyjście na plebanię około godz. 11:00. Ciasta, wodę, soki lub inne produkty prosimy przynieść na plebanię w poniedziałek po południu.

5. We wtorek ksiądz Proboszcz nie będzie miał dyżuru w kancelarii.

6, W czwartek 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego.

Msze św. o 6.30, 8.00, 9.30 i o 18.00.

W czwartek po Mszy św. o godz. 8:00 całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.

W piątek przypada I-szy piątek miesiąca. Zapraszamy na godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i na Mszę św.

Intencje można zgłaszać w kancelarii.

Zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski, taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Bardzo serdecznie dziękuję Ks. Proboszczowi i całej Wspólnocie Parafialnej za gościnne przyjęcie mnie w ubiegłą niedzielę i umożliwienie podzielenia się moim doświadczeniem misyjnym z Kamerunu.

Bóg zapłać za wszelkie wyrazy życzliwości oraz hojne ofiary na budowę domu dla sierot. Zebrałam 12 500 zł. W imieniu swoim, Zgromadzenia oraz dzieci, którym służymy na misjach wyrażam szczerą wdzięczność za otwarte serce i dłonie. Zachowuję serdeczną pamięć o całej Parafii. Proszę Dobrego Boga, aby On sam był nagrodą za wszelkie doświadczone dobro.

S. Immakulata Faustynowicz - michalika.