XX Niedziela Zwykła - 16 sierpnia 2009 r.

1. Dziś o godz. 17:00 konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być chrzczone w najbliższym czasie.

2. Jutro 17 sierpnia przypada 89 rocznica zakończenia Bitwy Warszawskiej i 9 rocznica Koronacji obrazu "Naszej" Matki Bożej Hallerowskiej.

Uroczysta Msza św. będzie odprawiona w naszym kościele o godz.18.00. Przewodniczył będzie Ks. Arcybiskup Henryk Hoser, który dokona również poświęcenie kopii obrazu Matki Bożej Hallerowskiej. Obraz ten nawiedzi w ciągu roku parafie w naszym dekanacie, jak i parafie powstałe z naszej parafii.

Po Mszy św. dalszy ciąg uroczystości pod Pomnikiem Niepodległości i w Miejskim Domu Kultury.

Dokładny plan Uroczystości jest wywieszony w gablotach ogłoszeniowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.

3. W niedzielę, 23 sierpnia, w Mrozach odbędą się diecezjalne dożynki. Uroczystą Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony odprawi o godz. 11.30. Arcybiskup Henryk Hoser. Po Mszy św. organizatorzy zapraszają na atrakcyjną część artystyczną.

4. Przypominamy, że Msza św. w intencji wszystkich, którzy włączyli się w przyjęcie pielgrzymów będzie odprawiona w niedzielę 30 sierpnia o godz. 12.30.