XXV Niedziela Zwykła - 20 września 2009 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie osób należących do Ruchu Wiara i Światło.

2. Dziś o godz.17:00 na plebanii spotkanie dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być chrzczone w najbliższym czasie.

3. Spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę autokarową do Wilna, Kowna i Trok , dziś po Mszy św. wieczornej w kościele. Obecność obowiązkowa.

4. W sobotę, 10 października, planowana jest parafialna pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Ojców Karmelitów w Oborach. Koszt wyjazdu 50 zł.

Zapisy w zakrystii lub w tygodniu w kancelarii parafialnej. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

5. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na budowę kościoła w Wólce Mińskiej.

6. W dniu dzisiejszym kończy miesięczną praktykę w naszej parafii kleryk Rafał Żabicki. Dziękujemy za czas spędzony w naszej parafii.

Kleryka Rafała polecamy modlitwom parafian i opiece Matki Bożej.