XVIII Niedziela Zwykła - 11 października 2009 r.

1. Dziś, po Mszy św. wieczornej , w kaplicy adoracyjnej spotkanie dla małżeństw, które chciałyby poprawić swoje życie duchowe.

2. Z okazji Dnia Papieskiego, przed kościołem zbierane są pieniądze na fundusz stypendialny dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży. W 2008 roku zebrano na ten cel 7 mln zł, a dzięki hojności darczyńców stypendia otrzymało 2.150 osób.

3. W piątek 16 października 31 rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy w swoich modlitwach o wyniesieniu do Chwały Ołtarzy Jana Pawła II. Zapraszamy na Różaniec odmawiany w tej intencji i na Msze św.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać niedzielę misyjną. Taca przeznaczona będzie na potrzeby misji.

5. W kancelarii parafialnej w tygodniu przyjmujemy na wypominki za zmarłych: jednorazowe, roczne i Mszę św. Listopadową.