XXX Niedziela Zwykła - 25 października 2009 r. (Rocznica Poświęcenia Kościoła)

1. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych: jednorazowe - czytane 1 listopada na cmentarzu o godz. 12.30 lub 2 listopada o godz. 17.00 w kościele.

roczne - czytane w niedziele przed Mszą św. o godz. 12.30.

Msza listopadowa - odprawiana codziennie przez cały miesiąc o godz. 8.00 w kościele, a 1 listopada o godz. 13:30 na cmentarzu. Dziś po każdej Mszy św. ksiądz przyjmuje na wypominki przy stoliku przy wyjściu z kościoła, a w tygodniu siostra w kancelarii.

2. W przyszłą niedzielę 1 listopada przypada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

Msze św. w kościele będą odprawiane o godz.: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, i 18.00.

O godz. 12.30 od bramy cmentarnej rozpocznie się procesja po cmentarzu połączona z czytaniem wypominek jednorazowych.

Około godz. 13.30., na cmentarzu rozpocznie się Msza św. za zmarłych.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

Wyjątkowo, w kościele, nie będzie procesji z racji I-szej niedzieli miesiąca.

Po Mszy św., na cmentarzu będzie możliwość poświęcenia nowych pomników na cmentarzu.

W kościele nie będzie Mszy św. o godz.12:30 i o godz. 16:00.

Nie będzie również konferencji dla rodziców i chrzestnych.

3. W poniedziałek, 2 listopada przypada WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH.

/Porządek Mszy św. : 6:30, 8:00, 9:30, 16:00 i 18:00.

Po Mszy św. św. o godz. 16:00 procesja do 5 stacji i czytanie wypominek jednorazowych.

4. Bardzo prosimy nie zostawiać sprzątania grobów zmarłych na sobotę przed 1 listopada, bo przedsiębiorstwo obsługujące wywóz śmieci nie pracuje w soboty, a tym bardziej w niedziele. A przecież , wszyscy chcielibyśmy, aby na cmentarzach w dniu 1 listopada było jak najmniej śmieci.

5. Na cmentarzu klerycy będą przyjmować na wypominki w sobotę, w niedzielę i w poniedziałek.