XXXIV Niedziela Zwykła - 22 listopada 2009 r.

1. W dni dzisiejszym przypada UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - święto patronalne SŁUŻBY LITURGICZNEJ.

Jest to również ostatnia niedziela roku liturgicznego.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent - czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Roraty będą odprawiane w dni powszednie o godz. 6:30.

3. Zebrania dla rodziców dzieci klas II odbędą się:

23. listopada (poniedziałek):

• 17:30 - rodzice uczniów Szkoły Podst. nr 2 klas: 2a oraz uczniów ze Szkoły Podst. nr 5 i Szkoły Podst. z Niedziałki

• 18:30 - rodzice uczniów Szkoły Podst. nr 2 klas: 2f,2g,2h

24. listopada (wtorek):

• 17:30 - rodzice uczniów Szkoły Podst. nr 2 klas: 2b,2c,2d

• 18:30 - rodzice uczniów Szkoły Podst. nr 2 klas: 2e oraz uczniów ze Szkoły Podst. nr 6;

Godziny spotkań zostały podane dzieciom w zeszytach od katechezy.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej w naszym kościele odbędzie się koncert wokalno - instrumentalny w wykonaniu Chóru Kameralnego Mińskiego Towarzystwa Muzycznego pod kierownictwem p. Tomasza Zalewskiego z udziałem gości. W programie min. Fragmenty oratorium "Mesjasz" - Handla. Dokładniejsze informacje na plakatach.