I Niedziela Adwentu - 29 listopada 2009 r.

1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Adwent - czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Roraty będą odprawiane w dni powszednie o godz. 6:30.

Taca w czasie Rorat będzie przeznaczona tradycyjnie na potrzeby najuboższych z naszej parafii. Będzie wystawiony również KOSZ ADWENTOWY na dary do paczek.

Następne Msze św. rano będą o godz. 7:30 i 8:00.

2. Dziś po Mszy św. wieczornej w naszym kościele odbędzie się koncert wokalno - instrumentalny w wykonaniu Chóru Kameralnego Mińskiego Towarzystwa Muzycznego pod kierownictwem p. Tomasza Zalewskiego z udziałem gości. W programie min. Fragmenty oratorium "Mesjasz" - Handla. Dokładniejsze informacje na plakatach.

3. W tym tygodniu przypada I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych od godz. 9:00

4. W przyszłą niedzielę, 6 grudnia o godz. 11:00 będzie odprawiona Msza św. z okazji jubileuszu 25. lecia istnienia scholi parafialnej "Kropelki".

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy byli lub są obecnie związani ze scholą.

Z racji jubileuszu, dzieci i ich rodzice będą po każdej Mszy św. kwestowali na rozwój i potrzeby scholi.

5. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary składane na tacę w ubiegłą niedzielę na opłacenie renowacji bocznego ołtarza. Zebrana kwota stanowi 1/6 całości kosztów renowacji.

6. Dziękujemy również wszystkim, którzy włączyli się w sprzątanie kościoła po pracach związanych z wymianą okien w kościele.

7. Są wolne intencje mszalne w najbliższym czasie. Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. Miejski Dom Kultury zaprasza /nie tylko dzieci/ , na festyn "Mikołaje są wśród nas" w najbliższą sobotę od godz. 12:00. Program bardzo ciekawy.

Organizatorzy serdecznie zapraszają.