III Niedziela Adwentu - 13 grudnia 2009 r.

1. W dniu dzisiejszym w parafii rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które będą do środy włącznie.

Plan rekolekcji wywieszony jest w gablotach ogłoszeniowych.

2. W dniu dzisiejszym przypada 28. rocznica ogłoszenia stanu wojennego. Pamiętajmy w swoich modlitwach o osobach, które w jakikolwiek sposób ucierpiały w stanie wojennym.

3. Ze względu na jubileusz scholi parafialnej, w dniu dzisiejszym, przed naszym kościołem odbywa się zbiórka do puszek w ramach pomocy katolikom na Wschodzie.

4. Osoby, które w 2009 r. obchodziły swoje jubileusze (5, 10, 15,..) i chciałyby wspólnie modlić się w Niedzielę św. Rodziny, tj. 27 grudnia na Mszy św. o godz. 12:30, proszone są o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:30 będziemy modlić się w intencji Ks. Proboszcza który 19 grudnia będzie obchodził swoje imieniny.

6. W zakrystii lub w kancelarii prosimy zgłaszać chorych, których księża odwiedzą w najbliższą sobotę od godz. 9:00. (Dotyczy to osób, których księża nie odwiedzili w I-szy piątek miesiąca).