XVIII Niedziela Zwykła - 01 sierpnia 2010 r.

1. Dziś przypada 66. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w swoich modlitwach o poległych w obronie naszej Stolicy.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 12:30, z racji I. niedzieli miesiąca , adoracja Najświętszego Sakramentu. Nie ma procesji eucharystycznej.

3. O godz. 17:00 , na plebanii spotkanie dla chrzestnych i rodziców, którzy będą chrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie.

4. Podobnie, jak w ubiegłym roku 4 sierpnia, w naszej parafii będzie miała odpoczynek Piesza Pielgrzymka Łomżyńska. Bardzo prosimy o wodę, ciasta, soki. Wodę można przywozić wcześniej. Ciasta natomiast dopiero 3 lub 4 sierpnia rano

Słowo ks. Kierownika Łomżyńskiej Pielgrzymki:

Kochani ! ! !

W kilku słowach pragnę gorąco podziękować, za bardzo życzliwe, ciepłe przyjęcie pielgrzymów z Łomży na Jasna Górę. Przez ostatnie lata doznajemy ogromu Waszego zaangażowania. Cieszę się, że i w tym roku będziemy mogli się spotkać. Na ręce Księdza Dziekana, przesyłam wszystkim Parafianom i włączającym się w dzieło przyjęcia pielgrzymów gorące podziękowania, które wyrazimy w dniu 4 sierpnia ok. godz. 15.00 we Mszy Świętej, na którą Was serdecznie zapraszamy i za Was, Kochani, będziemy tę Mszę św. sprawowali.. Z pamięcią w modlitwie - ks. Piotr - kierownik Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej na Jasną Górę

5. W piątek przypada I. piątek miesiąca. Spowiedź w czasie każdej Mszy św.

6. W dniach od 7 do 15 sierpnia w naszej parafii ojcowie Redemptoryści przeprowadzą misje parafialne. Program jest wywieszony w gablotach ogłoszeniowych. Ponawiamy serdeczną prośbę, aby z każdej ulicy lub bloku zgłosiła się do zakrystii lub kancelarii jedna osoba, która zaproszenie i program misji rozniosłaby do każdej rodziny na swojej ulicy lub w bloku. Nie chcemy tych zaproszeń wrzucać do skrzynek pocztowych. Prosimy o zgłoszenie się osób, które chciałyby włączyć się w rozprowadzanie pamiątek Misji św.

7. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na dom św. Faustyny w naszej diecezji.

8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.