XX Niedziela Zwykła - 15 sierpnia 2010 r.

1. W dniu dzisiejszym  przypada Uroczystość Wniebowzięcia   N.M. Panny.   Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów. Informujemy, że Msza św. w intencji wszystkich, którzy włączyli się w przyjęcie pielgrzymów Łomżyńskiej Pielgrzymki będzie odprawiona dziś o godz. 12:30.

2. O godz. 16:00 uroczyste zakończenie Misji św., poświęcenie krzyża misyjnego i błogosławieństwo papieskie z odpustem zupełnym.

3. Dziś o godz. 17:00 konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być chrzczone w najbliższym czasie.

4. Prasa katolicka do nabycia w kiosku, a przed kościołem można nabyć pamiątki z okazji Misji św. i rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej.   Jest min. książka o historii naszego kościoła.

5. We wtorek 17 sierpnia o godz. 18:00 na Starym Rynku  Ks. Arcybiskup Henryk Hoser  SAC odprawi uroczystą Mszę św  z okazji 10. rocznicy koronacji Matki Bożej Hallerowskiej   i 90. rocznicy dopełnienia „Cudu nad Wisłą" w roku 1920. Serdecznie zapraszamy.    Po Mszy św. uroczystości według ceremoniału wojskowego, defilada i apel poległych. Dokładny plan uroczystości wywieszony jest w gablotach ogłoszeniowych.