XIII Niedziela Zwykła - 27 czerwca 2010 r.

1. Jak ogłaszaliśmy w ubiegłym tygodniu, w dniu dzisiejszym Ks. Jerzy Danecki, proboszcz Parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej głosi homilie na każdej Mszy św., zaś ofiary złożone na tacę są przeznaczone na budowę kościoła w Wólce Mińskiej. Księdza Jerzego i jego parafian polecamy naszym modlitwom.

2. Również dzisiaj, na rozpoczęcie okresu wakacyjno-urlopowego, po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców oraz samochodów i innych pojazdów mechanicznych. Jak co roku, do poświęcenia ustawiamy się przy bramie od strony ul. Ogrodowej w kierunku ul. Warszawskiej.

3. Nabożeństwo czerwcowe dziś po Mszy św. o godz. 16.00.

4. Parafia Świętego Kazimierza Królewicza w Grzebowilku zaprasza dziś na festyn Parafialny "Kaziuki 2010". Szczegóły na plakatach.

5. W najbliższy wtorek Ks. Proboszcz nie będzie miał dyżuru w kancelarii parafialnej.

6. We wtorek 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00. Taca tradycyjnie przeznaczona będzie na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
O godz. 18.00 Msza św. w 129 rocznicę powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim.

7.Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła to dzień imienin wikariuszy naszej parafii: księży Piotra Wyszyńskiego i Pawła Cudnego. Msza św. w intencji solenizantów zostanie odprawiona w dniu imienin o godz. 8.00. Obu Księży polecamy modlitwom Parafian.

8. Również we wtorek 29 czerwca po nabożeństwie czerwcowym odbędzie się spotkanie rodziców ministrantów przed wyjazdem wakacyjnym.

9. W tym tygodniu przypada I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca.

10. Za tydzień I-sza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Nie będzie procesji.

11. Jak co roku, w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 16:00.

12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Gazety można nabyć po Mszy św. pod chórem.