XXII Niedziela Zwykła - 28 sierpnia 2010 r.

1.     Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego 1 września  o godz. 8.00. Prośba do rodziców o przypilnowanie swoich dzieci, aby nowy rok szkolny rozpoczęły z Panem Bogiem.

2. 1 września przypada 71.  rocznica wybuchu II wojny  światowej. Pamiętajmy w swoich modlitwach o wszystkich poległych w czasie wojny.

3. Spotkanie wszystkich katechetów w piątek 3 września na plebanii po Mszy św.  o godz. 18.00.

4. W piątek przypada I. piątek miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych od godz. 9.00.

5. W przyszłą niedzielę przypada I. niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszamy wszystkie zespoły parafialne.

6. Od przyszłej niedzieli będzie Msza św. w niedzielę o godz.16.00.

7. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę autokarową do Lwowa, proszone są o opłacenie wyjazdu w tym tygodniu.