XXIII Niedziela Zwykła - 05 września 2010 r.

1. Dziś przypada I-sza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszamy wszystkie zespoły parafialne.

2. Od tej niedzieli będzie Msza św. o godz.16.00.

3. Dziś o godz.17:00 na plebanii spotkanie dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być chrzczone w najbliższym czasie.

4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Nazaret" zaprasza we wtorek 7 września o godz. 18.00 na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi p. Zygmunt Szczepański . Wszelkie informacje są umieszczone na plakatach

5. W najbliższą środę - 8 września przypada Uroczystość Odpustowa w naszej parafii - NARODZENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. Msze św. będą odprawianie o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 16:00 i o godz. 18:00. Główna Msza św. z procesją będzie o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkie zespoły parafialne. Mszę św. o godz. 18:00 odprawi i homilię wygłosi Ks. Andrzej Żelazo. Kancelaria w dniu odpustu będzie czynna tylko w godz. 10:00 - 12:00.

6. Jako duchowe przygotowanie do odpustu w poniedziałek i we wtorek będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek, 10 września, w 18 rocznicę śmierci ś.p. Stefanii Sażyńskiej , o godz. 8:30, zostanie odprawiona Msza św. w intencji Rodziny Sażyńskich oraz poległych, zamordowanych i zmarłych żołnierzy Armii Krajowej Obwodu „ MEWA - KAMIEŃ". Szczególne zaproszenie kierują uczniowie i grono pedagogiczne Gimnazjum im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziółce.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie osób należących do Apostolstwa Chorych.

9. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę autokarową do Lwowa , proszone są o dokonanie wpłat na ten wyjazd do 10 września, bo na ich miejsce zostaną wpisane osoby z listy rezerwowej.

10. Parafialny Zespół Caritas przed kościołem prowadzi kiermasz pamiątek po naszych Misjach Parafialnych i uroczystościach jubileuszowych. Są pamiątkowe medale, książka o naszym kościele, świece z wizerunkiem naszego kościoła i obrazem Matki Bożej, kolorowy album i pamiątkowy obrazek Matki Bożej z modlitwą w ramce. Serdecznie zapraszamy.

11. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na nasze Warszawsko - Praskie Seminarium Duchowne.