Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 23 maja 2010 r.

1. Dziś kończy się okres  spowiedzi  wielkanocnej. Jutro wracamy w liturgii do okresu  zwykłego.

2. Jutro przypada Święto Najświętszej Maryi Panny Matki  Kościoła.  Msze św. o 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00.

3. We wtorek o godz. 18:00 Biskup Kazimierz Romaniuk udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Młodzież polecamy modlitwom parafian.

4. W piątek 28 maja przypada 29. rocznica śmierci Sługi  Bożego Stefana  Kardynała  Wyszyńskiego.

5. W sobotę 29 maja, w naszym kościele, w czasie Mszy św. o godz. 11:00, Biskup Kazimierz Romaniuk, ministrantów z naszego dekanatu na zakończenie całorocznego kursu, wprowadzi w posługę Lektora.

6. W przyszłą niedzielę o godz.17:00, w naszym kościele, Szkolne Koło Biblijno -Teatralne przy Zespole Szkół im. M.C. Skłodowskiej wystawi sztukę: „Ks. Jerzy Popiełuszko - zło dobrem zwyciężaj" / z okazji zbliżającej się beatyfikacji/. Serdecznie  zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 18:00 będzie odprawiona Msza św. w  intencji pielgrzymów z pielgrzymki parafialnej do Lourdes. Po Mszy św. spotkanie na plebanii.

8. W przyszłą niedzielę, w Warszawie odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Dokładniejsze informacje na plakatach.

9. Przypominamy o lekturze prasy katolickiej.