IV Niedziela Wielkanocna - 25 kwietnia 2010 r.

1. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 11:00 przeżywać będziemy  Rocznicę I Komunii św.     Dzieci i ich rodziny polecamy modlitwom parafian.

2. Również dziś ks. Marek obchodzi swoje imieniny. Ks. Marka również polecamy modlitwom parafian. Msza św. w intencji solenizanta będzie odprawiona o godz. 12:30.

3. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Po Mszy św. wieczornej pierwsze nabożeństwo majowe. Nabożeństwa majowe odprawiane będą w dni powszednie po Mszy wieczornej, a w niedziele o 17.00 (po Mszy św. o godz. 16.00.)

4. W niedzielę 2 maja - jest to DZIEŃ FLAGI.  Prosimy o wywieszenia flag przy naszych domach.

5. Będzie to I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz.12:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna.  Zapraszamy zespoły parafialne.

6. Starosta Miński i Miński Towarzystwo Muzyczne zapraszają na VII Powiatowe Spotkania Chórów i Zespołów Śpiewaczych. Koncert odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz. 17 00 w sali koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej przy ulicy Armii Ludowej w Mińsku Mazowiecki. Wstęp wolny. W Powiatowych Spotkaniach bierze również udział nasz parafialny chór „Cantate Domino". Serdecznie zapraszamy.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.