IV Niedziela Wielkiego Postu - 14 marca 2010 r.

1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii.

Będą trwały do środy włącznie.

2. Dla dorosłych nauki o 6:30, 8:00, 18:30 i 20:00.

Plan rekolekcji wywieszony jest w gablotach ogłoszeniowych. Serdecznie zapraszamy do sakramentu pojednania, aby jak najwięcej osób pojednało się z Chrystusem.

3. Dziś o godz. 17:15 Gorzkie Żale z nauka pasyjną i procesja wewnątrz kościoła.

4. Prosimy zgłaszać osoby, które nie mogą same przybyć do kościoła, aby pojednać się z Panem Bogiem. Kapłani będą odwiedzać tych chorych w najbliższą sobotę od godz. 9:00. Dotyczy to osób nie odwiedzanych w I-szy piątek miesiąca.

5. Do puszki przy KRZYŻU WIELKOPOSTNYM można składać ofiary na kwiaty do GROBU PANA JEZUSA.

6. Siostra opiekująca się dziewczynkami SYPACZKAMI prosi o zwrot strojów dla tych dziewczynek.

7. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do LOURDES, proszone są o dokonanie reszty opłaty.

8. W najbliższy czwartek - 18. marca odbędzie się zebranie rodziców klas III; w kościele po Mszy św. Wieczornej czyli ok. godz. 18.40.

9. W piątek, 19 marca Uroczystość św. Józefa Oblubieńca N.M.Panny.

Msze św. o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 15:00 i 18:00.

10. W przyszłą niedzielę o 12:30 w naszym kościele będzie odprawiona uroczysta Msza św. z okazji Święta 7 Pułku Ułanów Lubelskich. Po Mszy św. będzie inscenizacja dekoracji sztandaru pułkowego przez Marszałka Józefa Piłsudskiego / przed Pomnikiem Niepodległości/.

11. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. wieczornej, w naszym kościele będzie koncert STABAT MATER, w wykonaniu wielu śpiewaków. Serdecznie zapraszamy.

Dokładniejsze informacje na plakatach.