XXX Niedziela Zwykła - 24 października 2010 r.

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy NIEDZIELĘ MISYJNĄ. Rozpoczynamy TYDZIEŃ MISYJNY - czas duchowego i materialnego wsparcia polskich misjonarzy głoszących Ewangelię w różnych częściach świata.

2. Dziś o godz. 18:00 będzie odprawiona Msza św. w intencji pielgrzymów z pielgrzymki parafialnej do Lwowa. Po Mszy św. spotkanie na plebanii.

3. Dziś po każdej Mszy św. pod chórem i tygodniu w kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki za zmarłych:

a) jednorazowe - czytane 1 listopada na cmentarzu o godz. 12:30 lub 2 listopada o godz. 17:00 w kościele.

b) roczne - czytane w niedziele przed Mszą Św. o godz. 12:30.

c) Msza listopadowa - odprawiana codziennie przez cały miesiąc o godz. 8:00 w kościele, a 1 listopada o godz. 13:15 na cmentarzu.

4. W sobotę 13 listopada planowana jest pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę ze szczególną intencją pamięci o naszych zmarłych, prosząc o Łaskę Miłosierdzia dla nich. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.