II Niedziela Wielkiego Postu - 28 lutego 2010 r.

1. W czwartek 4 marca przypada 28 rocznica święceń biskupich i dzień imienin Ks. Biskupa seniora Kazimierza Romaniuka. Ks. Biskupa polecamy modlitwom parafian.

2. W piątek przypada I-szy piątek miesiąca. Kapłani tradycyjnie odwiedzą chorych od godz. 9.00.

3. Do puszki przy Krzyżu Wielkopostnym można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.

4. Taca w przyszła niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby polskich misjonarzy w ramach programu "Ad Gentes".

4. W przyszłą niedzielę przypada I-sza niedziela miesiąca.
Po Mszy św. o 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja wewnątrz kościoła.
Zapraszamy wszystkie zespoły parafialne do udziału w procesji.
5. Z radością informujemy, że nasz chór parafialny "Cantate Domino" zajął pierwsze miejsce w kategorii chórów w II Mazowieckim Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Kolędowe Serce Mazowsza", którego finał odbył się w Siedlcach.

Nasz chór od roku 2007 przynależy do Federacji Caecilianum, która zrzesza zespoły muzyczne działające przy parafiach. Federacja jest organizacją pożytku publicznego dzięki której możemy przekazać 1 % podatku za rok 2009 na potrzeby naszego chóru.

Jeżeli chcielibyście Państwo przekazać 1 % podatku na wsparcie naszego chóru, to wszelkie informacje znajdziecie Państwo na ulotkach rozdawanych przez chórzystów przed wejściem do kościoła, po mszy św.

Serdeczne Bóg zapłać za każdy 1 %.

6. Spotkania dla rodziców dzieci klas II:

poniedziałek 8. marca /na plebanii w sali nr 6/

rodzice dzieci ze szkoły podstawowej nr 2 z klas 2a, 2f, 2g i 2h oraz rodzice dzieci ze szkoły podstawowej nr 5 i ze szkoły w Starej Niedziałce;

środa 10. marca /na plebanii w sali nr 6/

rodzice dzieci ze szkoły podstawowej nr 2 z klasy 2b, 2c, 2d i 2e oraz rodzice dzieci ze szkoły podstawowej nr 6 i nr 1;

godziny spotkań i podział klas zostaną podane dzieciom w zeszytach