I Niedziela Wielkiego Postu - 21 lutego 2010 r.

1. Przypominamy, że:

- W każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17.15 - Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, nauką pasyjną i procesją. Zapraszamy więc na pierwsze Gorzkie Żale .

W każdy piątek Wielkiego Postu:

o godz. 15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego z Mszą Święta.

ok. godz. 16.00 - Droga Krzyżowa z udziałem dorosłych.

o godz. 17.00 - Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

o godz. 18.00 - Msza Święta.

ok. godz. 18.30 - Droga Krzyżowa z udziałem młodzieży, małżeństw i wszystkich chętnych

2. Dziś o godz. 17:00 na plebani spotkanie dla chrzestnych i rodziców, którzy będą chrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie.

3. Jutro, w poniedziałek 22 lutego, o godz. 19.00 rozpocznie się na plebani tzw. KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, z którymi spotkaliśmy się na wspólnej modlitwie w czasie tzw. Kolędy.

Dziękujemy za życzliwe przyjęcie księży i za ofiary składane przy tej okazji.

Informujemy, iż trwają końcowe prace renowacyjne bocznego ołtarza.

Trwają również końcowe ustalenia dotyczące odbudowy muru ogrodzeniowego od strony ul. Ogrodowej. Mur ten będzie odbudowany do sierpniowych uroczystości jubileuszowych w naszej parafii.

Od wiosny rozpoczną się prace przy renowacji kinkietów i zabytkowych żyrandoli w kościele.