XXXIII Niedziela Zwykła - 14 listopada 2010 r.

1. Dziś w kościele obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W związku z tym, że dziś wspieramy budowę kościoła w Wólce Mińskiej, ofiary na wsparcie Kościoła w Iraku zbierane będą w przyszłą niedzielę.

2. W najbliższą środę o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób zapisanych na wyjazd na pielgrzymkę do Guadalupe i do Meksyku w lutym przyszłego roku. Obecność obowiązkowa. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Osoby zainteresowane wyjazdem, proszone są o jak najszybsze zgłoszenie się do Ks. Proboszcza.

3. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego.

4. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki zaprasza na Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Tanecznych organizowany pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Starosty Mińskiego i Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki na dzień 20.11.2010 r. od godz. 10:00. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Dokładniejsze informacje na plakacie w gablocie ogłoszeniowej.