XXXIV Niedziela Zwykła - 21 listopada 2010 r.

1. W dniu dzisiejszym przypada UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - święto patronalne SŁUŻBY LITURGICZNEJ. Jest to również ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania. Za odmówienie Aktu Oddania można uzyskać odpust zupełny.

2. Dziś o godz.17.00 spotkanie dla chrzestnych i rodziców, których dzieci mają być chrzczone w najbliższym czasie.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent - czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Roraty będą odprawiane w dni powszednie o godz. 6:30.

4. Zebrania dla rodziców dzieci klas II odbędą się na plebanii w następujących terminach:

Dnia 30.11.2010r.(wtorek)-
o godz.17.00 ze Szkoły Podstawowej z Niedziałki, Szkoły Podstawowej nr 5,
o godz. 17.45 ze Szkoły Podstawowej nr 2 klasy II d, II e, II f, II g
o godz. 18.30 ze Szkoły Podstawowej nr 2 klasy II a, II b i II c.
5. Członkowie naszego parafialnego chóru pragną podziękować wszystkim osobom, które w dniu 07 listopada br. złożyły ofiary na zakup instrumentu muzycznego przez nasz chór. Łącznie w tym dniu zebrano kwotę 1 440 PLN. Bóg zapłać!

6. Zbliża się Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M. Panny. W tym dniu dziewczęta ze Służby Liturgicznej: BIELANKI, SYPACZKI oraz SCHOLA mają swoje święto. Z tej też okazji przyjmowane są nowe dziewczynki do tych wspólnot. Do sypania kwiatów zapraszamy dziewczęta z przedszkola i klas pierwszych. Starsze dziewczęta, po I. Komunii św. mogą zostać bielankami. Spotkanie dla tych dzieci w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.11:00 na plebanii. Serdecznie zapraszamy.

7. Osoba, która mówiła, że chce ofiarować choinkę do kościoła, proszona jest o zgłoszenie się do zakrystii. Gdyby ktoś planował wycinać choinkę obok swojego domu, również proszony jest o zgłoszenie się do zakrystii.