I Niedziela Adwentu - 28 listopada 2010 r.

1. W dniu dzisiejszym w parafii rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które będą do środy włącznie.

Plan rekolekcji wywieszony jest w gablotach ogłoszeniowych.

2. Osoby, które w 2010 r. obchodziły swoje jubileusze (5, 10, 15...) i chciałyby wspólnie modlić się w Niedzielę św. Rodziny, tj. 26 grudnia na Mszy św. o godz. 12:30, proszone są o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:30 będziemy modlić się w intencji Ks. Proboszcza który 19 grudnia będzie obchodził swoje imieniny.

4. W zakrystii lub w kancelarii prosimy zgłaszać chorych, których księża odwiedzą w najbliższy piątek od godz. 9:00. (Dotyczy to osób, których księża nie odwiedzają w I. piątek miesiąca).

5. W kościele wystawiono kosz adwentowy, gdzie można przynosić trwałe produkty spożywcze, które zostaną przeznaczone na paczki świąteczne.

Zapraszamy wszystkich parafian na kiermasz Parafialnego Zespołu Caritas. Ze względu na pogodę stoisko znajduje się pod chórem. Przygotowano nasze, parafialne świece bożonarodzeniowe. Są też piękne, ręcznie zdobione bombki z wizerunkiem naszej Matki Bożej Hallerowskiej. Także książki i pamiątkowe medale. Cały dochód z kiermaszu pozostanie w Zespole Caritas i zostanie przeznaczony na wsparcie potrzebujących.

Tylko dzisiaj, wzorem lat ubiegłych, można wylosować rodzinę i przygotować dla niej paczkę świąteczną. Serdecznie prosimy parafian o włączenie się w to dzieło. W naszej parafii jest wiele rodzin, których sytuacja materialna jest bardzo trudna. Razem możemy sprawić, że Boże Narodzenie będzie dla nich radosne. Osoby dysponujące samochodem, które mogłyby pomóc w rozwożeniu paczek proszone są o zgłoszenie się do wolontariuszy obsługujących kiermasz.

Wszystkim, którzy wspierają Parafialny Zespół Caritas składamy serdeczne Bóg Zapłać!