II Niedziela Adwentu - 5 grudnia 2010 r.

1. Dziś na Mszy św. O godz. 12:30 grupa dziewcząt zostanie uroczyście przyjęta do Liturgicznej Slużby Ołtarza - sypaczek, bielanek i scholi. Polecamy je modlitwom parafian.

2. Z okazji I. niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja wewnątrz kościoła.

3. Dziś o godz.17.00 spotkanie dla chrzestnych i rodziców, których dzieci mają być chrzczone w najbliższym czasie.

4. W środę 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M. Panny. Msze św. będą odprawione o godz. 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00.

Dodatkowo o godz.12:00 będzie odprawiona Msza św. zbiorowa w tzw. "Godzinie Łaski" - czasie wskazanym przez Matkę Bożą.

Intencje na tę Mszę św. przyjmowane będą w zakrystii lub w kancelarii.

W środę kancelaria parafialna będzie nieczynna.

5. Przypominamy, że przez cały Adwent RORATY w naszej świątyni odprawiane będą w dni powszednie o godz. 6.30. Następne Msze św. będą o godz. 7.30, 8.00 i 18.00.

6. W przyszła niedzielę w parafii rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które będą do środy włącznie.

7. Zgodnie z zarządzeniem ks. Arcybiskupa, taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszego Warszawsko - Praskiego Seminarium Duchownego.

8.  Osoby, które w 2010 r. obchodziły swoje małżeńskie jubileusze /5, 10, 15,.../ i chciałyby wspólnie modlić się w Niedzielę św. Rodziny, tj. 26 grudnia na Mszy św. o godz.12:30, proszone są o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

9. Przy wyjściu z kościoła, u sióstr można nabyć opłatki na wieczerzę wigilijną. Przypominamy, że opłatki kupione w supermarketach nie są poświęcone, ale traktowane, jako jeden z artykułów spożywczych.