II Niedziela Zwykła - 17 stycznia 2010 r.

1. Dziś o godz. 17:00 na plebanii spotkanie wszystkich katechetów uczących na terenie naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

2. Również o godz.17:00 spotkanie dla chrzestnych i rodziców, którzy będą chrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie.

3. Od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać kolejny Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem: "Wy jesteście tego świadkami": /Łk. 24, 48/.

4. Zgodnie z apelem Episkopatu Polski, w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. przed kościołem będzie zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti.

5. Dziewczynki, które należą do grupy liturgicznej "SYPACZKI" i te , które chciałyby należeć do tej grupy, serdecznie zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę, 23 stycznia, na plebanię, o godz. 15:00.

/Opiekunką jest siostra Martyna./