II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 03 stycznia 2010 r.

1. Dziś I niedziela miesiąca.Po Mszy św. o 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wewnątrz kościoła. Serdecznie zapraszamy zespoły procesyjne.

2. O godz. 17:00 spotkanie dla chrzestnych i rodziców dzieci, które będą chrzczone w najbliższym czasie.

3. O godz. 19:00 w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszego chóru parafialnego, Miejskiej Orkiestry Dętej i Chóru Kameralnego Mińskiego Towarzystwa Muzycznego. Serdecznie zapraszamy.

4. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego  Trzech Króli.Msze św. o 6:30, 8:00, 9:30, 18:00 i 20:00.Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy św.Tradycyjnie taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Misji św.W środę kancelaria parafialna nieczynna.

5. W sobotę o godz. 8:30 kolejne spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

6. Zdjęcia z uroczystości JUBILEUSZY MAŁŻEŃSKICH można nabyć przy wyjściu z kościoła.