Uroczystość Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2010 r.

1. Jutro 26 grudnia porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę jest to Niedziela Świętej Rodziny. O godz. 12.30 Msza św. dziękczynna w intencji jubilatów. Jubilatów i ich rodziny polecamy modlitwom wszystkich parafian.

2. Taca z 26 grudnia przeznaczona będzie na budujące się kościoły w naszej diecezji. Jest to decyzja Ks. Arcybiskupa. (Dawniej była na KUL.)

3. W piątek 31 grudnia o godz. 17:30 NIESZPORY i o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku. 2010.

4. W sobotę NOWY ROK - UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI - ŚWIATOWY DZIEŃ POKOJU - Msze św. wg porządku niedzielnego.

5. W przyszłą niedzielę 2 stycznia - I niedziela miesiąca.

Po Mszy św. o 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wewnątrz kościoła. Serdecznie zapraszamy zespoły procesyjne.

6.. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zbudowania szopki i przygotowania wystroju świątecznego naszej świątyni. Szczególnie: Ks. Markowi, Siostrze , p. Adamowi - kościelnemu, a także ministrantom i lektorom oraz tym, którzy brali udział w dekorowaniu kościoła. Dziękujemy serdecznie ofiarodawcom choinek.

7. Ksiądz Proboszcz oraz Parafialny Zespół Caritas składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w dzieło przedświątecznej pomocy rodzinom i osobom z naszej parafii, znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej. Nie byłoby to możliwe bez ofiarności i zaangażowania wielu ludzi, których nie sposób wszystkich wymienić. Dziękujemy tym, którzy przygotowali paczki oraz tym, którzy składali żywność do kosza. Także tym, którzy zgłosili się do rozwożenia paczek. Dziękujemy wolontariuszom, którzy włączyli się w przygotowanie bombek i świec na nasz charytatywny kiermasz i tym, którzy go obsługiwali.

Dzięki ich pracy, życzliwości i dobroci wsparto kilkadziesiąt rodzin oraz osoby samotne.

Wszystkim składamy serdeczne Bóg Zapłać!

W intencji wszystkich ofiarodawców, wolontariuszy, członków Parafialnego Zespołu Caritas oraz potrzebujących, w Nowy Rok o godzinie12:30, zostanie odprawiona Msza Święta, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

8. Osoby, które jadą na pielgrzymkę do Meksyku proszone są o uzupełnienie opłaty w złotówkach do końca roku. Można to uczynić w czasie dyżuru Ks. Proboszcza we wtorek 28 grudnia od godz. 16:00.

9. Informujemy, że kolędę rozpoczniemy poniedziałek po Nowym roku, t.j 3 stycznia od ul. Siennickiej za torami i ulic po tamtej stronie torów.