V Niedziela Zwykła - 06 lutego 2011 r.

1. W dniu dzisiejszym przypada I-sza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja wewnątrz kościoła. Zapraszamy zespoły parafialne do udziału w procesji.

2. Dziś o godz. 17:00 spotkanie dla chrzestnych i rodziców dzieci, które mają być chrzczone w najbliższym czasie.

3. Dziś, po Mszy św. o godz.18:00 spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Guadalupe. Obecność obowiązkowa!

4. W piątek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. W tym dniu w sposób szczególny pamiętajmy o wszystkich chorych i cierpiących, potrzebujących naszej pomocy. Z tej okazji w naszej parafii będzie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 9:30 , w czasie której będzie udzielony sakrament chorych. Szczególnie prosimy o przywiezienie wszystkich chorych i cierpiących.

5. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.