IV Niedziela Zwykła - 30 stycznia 2011 r.

1. We środę 2 lutego - Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. będą o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 18:00 i 20:00.

Poświęcenie gromnic będzie na każdej Mszy św. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na zakony klauzurowe. W środę kancelaria nieczynna.

2. W piątek przypada I-szy piątek miesiąca. Kapłani będą odwiedzać chorych od godz. 9:00.

3. W przyszłą niedzielę przypada I-sza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja wewnątrz kościoła. Zapraszamy zespoły parafialne do udziału w procesji.

4. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz.18:00 spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Guadelupe. Obecność obowiązkowa!.

5. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki zaprasza na koncert noworoczny Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „DĄBRÓWKA", który odbędzie się 4 lutego 2011 r. o godz. 18:00 w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.