IX Niedziela Zwykła - 06 marca 2011 r.

1. Jak ogłaszaliśmy w ubiegłym tygodniu, w dniu dzisiejszym Ks. Jerzy Danecki, proboszcz Parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej głosi homilię na każdej Mszy św., zaś ofiary złożone na tacę są przeznaczone na budowę kościoła w Wólce Mińskiej. Księdza Jerzego i jego parafian polecamy naszym modlitwom.

2. Dziś przypada I-sza niedziela miesiąca.

Po Mszy św. o 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja wewnątrz kościoła.

Zapraszamy wszystkie zespoły parafialne do udziału w procesji.

3. Również dzisiaj o godz.17:00 na plebanii Katecheza Chrzcielna dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci planowanym w najbliższym czasie.

4. W najbliższą środę - Popielec. Rozpoczynamy Wielki Post.

Msze św., z posypaniem głów popiołem, będą odprawiane o godz. 6:30, 8:00, 9:30, a po południu o 16:00, 18:00 i 20:00.

Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły - wstrzymanie się od spożywania pokarmów mięsnych i jeden posiłek do syta.

5. W Środę Popielcową kancelaria parafialna będzie nieczynna.

6. W każdy piątek Wielkiego Postu:

+ o godz. 15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego z Mszą Święta.

+ ok. godz. 16.00 - Droga Krzyżowa z udziałem dorosłych.

+ o godz. 17.00 - Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

+ o godz. 18.00 - Msza Święta.

+ o godz. 19.00 - Droga Krzyżowa z udziałem młodzieży, małżeństw i wszystkich chętnych

W każdą niedzielę Wielkiego Postu:

+ o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, nauką pasyjną i procesją.

7. W poniedziałek 14 marca b.r. o godz. 19.00 rozpocznie się w naszej parafii tzw. KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki, czwartki i piątki o godz. 19.00 w sali nr 1 na plebanii. „Kurs" obejmuje cykl 10 spotkań. Zapisy NARZECZONYCH na pierwszym spotkaniu.

8. Prasa katolicka - ulotka