II Niedziela Zwykła - 16 stycznia 2011 r.

1. Dziś o godz. 17:00 na plebanii spotkanie wszystkich katechetów uczących na terenie naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

2. Również o godz.17:00 spotkanie dla chrzestnych i rodziców, którzy będą chrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie.

3. Od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać kolejny Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem: „Trwali w nauce Apostołów i we wspólnocie w łamaniu chleba i na modlitwach./ Dz. Ap. 2,42/.

4. Są wolne intencje mszalne. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii. Przypominamy, że intencje podajemy minimum 2 tygodnie przed zamówionym terminem.

5. Dom Dziennego Pobytu Caritas zaprasza osoby starsze oraz samotne z terenu Mińska Mazowieckiego. Są jeszcze wolne miejsca. Dom jest czynny od poniedziałku do piątku. Na miejscu jest kaplica, w której chętni spotykają się na wspólnej modlitwie. Uczestnicy, w zależności od zainteresowań, mogą brać udział w różnych zajęciach kulturalno-rozrywkowych oraz o tematyce religijnej. W niektórych przypadkach oferowana jest pomoc medyczna i rehabilitacja Jest tam także stołówka, która przygotowuje śniadania i obiady. Dom otoczony jest dużym ogrodem, w którym latem organizowane są spotkania na świeżym powietrzu.
Jeżeli znajdzie się odpowiednia liczba osób chętnych istnieje możliwość dowożenia pensjonariuszy.
Dom Dziennego Pobytu mieści się w Mińsku Mazowieckim przy ul. Granicznej 18.

6. Rodzina, która w pożarze straciła cały dobytek prosi o meble, przede wszystkim o szafy.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.