I Niedziela Wielkiego Postu - 13 marca 2011 r.

1. Przypominamy, że:

a) W każdą niedzielę Wielkiego Postu:

- o godz. 17:00 - Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, nauką pasyjną i procesją. Zapraszamy więc dziś na pierwsze Gorzkie Żale.

b) W każdy piątek Wielkiego Postu:

- o godz. 15:00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego z Mszą Święta.

- o godz. 16:00 - Droga Krzyżowa z udziałem dorosłych.

- o godz. 17:00 - Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

- o godz. 18:00 - Msza Święta.

- o godz. 19:00 - Droga Krzyżowa z udziałem młodzieży, małżeństw i wszystkich chętnych

3. Jutro, w poniedziałek 14 marca, o godz. 19.00 rozpocznie się na plebanii tzw. KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby Misji św. w ramach dzieła „Ad Gentes".

5. Do puszki przy Krzyżu Wielkopostnym można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.

6. Zebranie dla rodziców dzieci z klas II przygotowujących się do I Komunii Świętej, ze Szkoły Podst. nr 2 /wszystkie klasy II/, odbędzie się w kościele, dnia 15.03..2010r.(wtorek)- o godz.19.00

7. Prasa katolicka - ulotka.